• biuro@edfinance.pl
  • +48 513-153-306

O Nas

Kim jesteśmy

Specjalizujemy się w pośrednictwie przy udzielaniu kredytów hipotecznych, gotówkowych oraz finansowania dla firm. Choć jako firma E.D. Finance działamy od lutego 2018r. wiedzę i umiejętności oraz doświadczenie zdobyliśmy w najlepszych instytucjach finansowych działających w pośrednictwie kredytowym na polskim rynku. Co jest dla Naszych klientów gwarancją wysokiej jakości świadczonych przez Nas  usług i szeroko rozumianego bezpieczeństwa Naszych Klientów. W tym celu systematycznie dbamy również o swój rozwój, poszerzanie wiedzy i stałe doskonalenie umiejętności interpersonalnych jak negocjacje , analiza potrzeb i inne .

Nasz cel i misja

Celem  jaki postawiliśmy sobie względem Naszych usług jest zapewnienie najwyższej jakości pośrednictwa kredytowego. Chcemy być wsparciem i podporą dla Naszych   Klientów w realizacji ich  przedsięwzięć i celów.  W celu realizacji powyższych zamierzeń oferujemy  kompleksową obsługę oraz edukację w zakresie kredytowania. Ze szczególną dokładnością  dobieramy oferty i dopasowujemy produkt do indywidualnych potrzeb Klienta.

Głównym Naszym celem jest satysfakcja Naszych klientów . Prowadząc przejrzystą politykę działania na uczciwych zasadach chcemy być partnerami dla Naszych Klientów i zdobywać ich zaufanie.

Jak Działamy:

Spotkanie

Szanujemy Twój czas, dlatego umówimy się w dogodnym dla Ciebie terminie.

Wybór oferty

Kiedy poznamy Twoje potrzeby, pomożemy Ci spośród kilkudziesięciu ofert różnych banków wybrać tę najbardziej dopasowaną – optymalną .

Wsparcie w formalnościach

Wspólnie przygotujemy Twój wniosek kredytowy oraz pomagamy Ci skompletować dokumentację dla banku.

Negocjacje z bankiem

Wykorzystując wiedzę i długoletnie doświadczenie, wynegocjujemy dla Ciebie najbardziej korzystne warunki kredytu.

Umowa kredytowa

Sprawdzimy zapisy umowy i w przystępny sposób wyjaśnimy wszelkie wątpliwości.

Wypłata środków

Dopilnujemy, aby wypłata środków z kredytu nastąpiła w uzgodnionym terminie.

Wsparcie w trakcie obowiązywania umowy


ZADZWOŃ! Jesteśmy do Twojej dyspozycji od 9:00 do 18:80